יום ב', יז’ בניסן תשע”ט
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
 
 
 
תגובות: 0   צפיות: 7
 
 
הילינג האחד - מרכז לרפואה טבעית ברוח הקבלה - הקורסים
הקורסים מתקיימים באווירה נעימה, עם שתיה חמה וקרה וכיבוד קל. את\ה מוזמן\ת לטייל בין הקורסים השונים ולמצוא, אי"ה, את הקורס שימצא חן בעייניך ויקדם אותך. אתם מוזמנים לעבור על הסילבוס של כל קורס וקורס, ולמצוא את זה המתאים לכם! בואו באהבה
תגובות: -1   צפיות: -1
הכשרת מטפלים בריפוי קבלי - בשיטת "הילינג האחד"
זהו קורס מיוחד, המקרב אותנו לחיים של סיפוק ואושר. תוך כדי הקורס נלמד לראות הילות ולהבין את מה שרואים. עיקר הקורס עוסק בהילינג יהודי קבלי בשיטת "הילינג האחד". בסופו ידע הלומד לטפל בעצמו ובזולת במצבים פיזיים, רגשיים, קוגניטיביים ורוחניים. הקורס מקנה מושגי יסוד בעולם הרפואה הטבעית והכללית, וידע עמוק ורחב ברפואה האנרגטית הקבלית; כך שכל מטפל יוכל להשתלב בעולם המטפלים, תוך התמצאות במספר שיטות יסוד בכלל וברפואה קבלית בפרט. התוצאות הטיפוליות בשיטה הן עוצמתיות וברות מדידה! השיטה מיועדת גם למטפלים ותיקים ומעולים. היא מחזקת תוצאות טיפוליות של כל שיטה אחרת, ומשפרת מאוד את אחוזי ההצלחה. כמטפלים, תחוו אי"ה, סיפוק מקצועי רב, והכרת תודה מצד מטופליכם\ן. המעמיקים והמצטיינים, יוכלו להמשיך ללימודי שנה ב, בה יוכשרו בטכניקות מתקדמות ובהנחיית מדיטציות. הקורס מתאים כקורס מתקדם, גם למי שכבר למד הילינג קבלי.
לפרטים נוספים
תגובות: -1   צפיות: -1
קורס בהילינג האחד - דרגת בכיר
מטרות שנה ב: א. לימוד 12 טכניקות מתקדמות בהילינג האחד. ב. עבודת מודעות והכרות עצמית, באמצעות מדיטציה, המשבחת גם את יכולת הטיפול. ג. למידה ותרגול שילוב תרגילי הרפיה ומדיטציה בטיפולי "הילינג האחד", או כטיפול עצמאי. ד. הכשרה להנחיית מדיטציה.
לפרטים נוספים
תגובות: -1   צפיות: -1
נשימת האחד - שילוב בין ידע קבלי עתיק עם הריברסינג המודרני
בסדנא נחבר את מדיטציית הנשימה אל הרצון הגבוה שלנו: להגשים עצמנו במישור הפיזי-בריאותי, הרגשי, השכלי והרוחני. נכוון למציאת רצוננו הגבוה ביותר וייעודנו. נעסוק בבריאות הגוף, באיזון רגשי, בחידוד השכל ובעבודה הרוחנית שעיקרה ענווה. אמנם, הדגש יהיה בקבלת כלים להשגת מעלת ה"הארה", המכונה ביהדות "רוח הקודש" ו"נבואה". אני מצפה ללומדים המסורים לדרכם הרוחנית, לאנושיותם ולהגשמתם העצמית ברמות הגבוהות ביותר. בואו באהבה!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
קורס מדיטציה שנתית
זהו קורס מרתק, מעמיק ומספק, המורכב מ36 מפגשים בני שעה וחצי כל אחד, או שעתיים - שלוש, במתכונת קורס הכשרת מנחי מדיטציה. הקורס מחולק לשני חלקים. הקורס מודרך על ידי ד"ר דודי אדלר Ph.D, המתרגל מדיטציות משנת 1972.
לפרטים נוספים
תגובות: -1   צפיות: -1
נגיעות בפסיכולוגיה קבלית: קורס מקוון
אנחנו נפעלים על ידי התת מודע שלנו ולא מודעים מספיק לכוחות הנפש הנסתרים שלנו. באמצעות הבנת נושאים עיקריים בתורת הסוד, בקבלה, נוכל להתבונן בעצמנו תוך כדי פעולותינו ולהפוך חלקים מן התת מודע למודעים לחלוטין. באופן זה, גדלים: ההצלחה, הבריאות, האושר והסיפוק שלנו.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סדנת הילות משובחת: ראייה, אבחון וניתוח! בראי הרפואה ההודית, הסינית והקבלית...
עם ניסיון של 18 שנים בראיית הילות, התבוננות וניתוח של אלפי הילות, והעברת סדנאות רבות מאוד, שמח להציג את הסדנא במבנה החדש, אשר ה-"יהלום שבכתרה" הוא לימוד משמעות ההילה וצבעיה לאור הקבלה. במהלכה נלמד על היבטים קשורים ברפואה ההודית והסינית, וניצור אינטגרציה בין הגישות. מתאים למטפלים המחפשים כלי אבחוני, לאנשים הרוצים לפתח את האינטואיציה ולפתוח את העין השלישית, ולכל אדם החפץ בהעשרת עולמו הפנימי. המחיר הוגן ונוח.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
לימוד קריאת הילות ברוח הקבלה - הזמינו חוג בית
הזמינו למעונכם חוג בית קסום! 2 מפגשים, בהם נלמד לראות הילות ולנתח את מה שרואים ברוח הזוהר והרמ"ק. צרו קבוצה בת 10 משתתפות\ים, לכל הפחות, ואגיע ללמד אצלכם
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 23
קורס להכשרת מנחי מדיטציה
הקורס מודרך על ידי ד"ר דודי אדלר Ph.D, שהתחיל לתרגל מדיטציה, בשנת 1972, בהיותו בן חמש שנים. מאז, למד ולימד בארץ וברחבי העולם, שיטות מדיטציה רבות. בקורס זה, משתף אותנו דודי בנסיונו ובחוויותיו. הקורס הינו חווייתי ועמוק. הוא מיועד למודטים מנוסים ו\או למטפלים בשיטות שונות, המעוניינים לקבל כלי נוסף לעבודה עם מטופליהם. אנשים שאינם עומדים בקריטריונים הללו, אך מאוד רוצים ללמוד קורס זה, מוזמנים לפנות אלינו ובקשתם תישקל באופן מיוחד.
לפרטים נוספים
תגובות: -1   צפיות: -1
קורס רפלקסולוגיה לדרגת מוסמך
רפלקסולוגיית האחד ברוח היהדות ובדגש קבלי. מבנה הקורס: הקורס כולל 32 מפגשים בני 4 שעות כל אחד. חלק א: 19 מפגשים בהם מועבר החומר באופן עיוני ומעשי. חלק ב: 12 מפגשי סטאז' (סדרת טיפול שלמה במטופל חיצוני) + שיעור סיכום וקבלת תעודות. חלק ג: לימודי אנטומיה ופיזיולוגיה + קורס החייאה
לפרטים נוספים
תגובות: -1   צפיות: -1
קורס הסמכה ב רפלקסולוגיה קבלית - לרפלקסולוגים בלבד
"רפלקסולוגיית האחד", היא גישה רפלקסולוגית ברוח הקבלה. עיקר הטיפול מוענק באופן אנרגטי, במגע עדין וללא לחיצות. פעולה זאת שומרת על ידי המטפל\ת מכאבים ומדלקות ומשפרת את התוצאות התרפוייטיות. מנושאי הלימוד: 10 הספירות וביטויין בכפות הרגליים, "פסיכולוגיה קבלית" - 5 רמות תודעה (נר"ן ח"י) וביטויין בכפות הרגליים. מרידיאנים \ ערוצי שפע קבליים בגוף האדם בכלל ובכפות הרגליים בפרט ועוד. בסיום הסדנא מוענקת תעודת הסמכה לטיפול ב"רפלקסולוגיית האחד". הקורס מועבר על ידי ד"ר דודי אדלר Ph.D בעבר יו"ר משותף באיגוד הרפלקסולוגים, ובהווה, יו"ר משותף בהתאחדות הרפלקסולוגים בישראל
לפרטים נוספים
13:40 (18/03/15) asaf beker
תגובות: -1   צפיות: -1
קורס רייקי לכל הרמות
"רייקי" הוא שיטה להתפתחות רוחנית העשויה להוביל ל"הארה". כחלק משיטה מוסרית זו, לומד הסטודנט לרפא את עצמו ואת זולתו, מבחינה פיזית, רגשית, קוגניטיבית ורוחנית. ב"רייקי", אנו לומדים להתחבר לאנרגיה גבוהה של היקום או של א-להים (על פי תפיסתך) ולהעביר אנרגיה זו לעצמנו או לזולתנו. בהעברת אנרגיה זו, אנו מרפאים ומתחברים לממד גבוה שמסייע לנו להתפתח מבחינה רוחנית.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
קורס רפואה מערבית
בנוסף לכל שיטה טבעית \ משלימה \ אלטרנטיבית, חייב מטפל טוב ואחראי ללמוד אנטומיה פיזיולוגיה ופתולוגיה. הקורס מיועד לבוגרי "הילינג האחד", רפלקסולוגיה ולבוגרי כל שיטת ריפוי אחרת. קורס זה מועבר אצלנו, ברמה הגבוהה ביותר, על ידי רופאה M.D מצטיינת, המלמדת באוניברסיטאות ובמכללות. גם אם לא למדת רפואה טבעית אצלנו, תוכל\י להצטרף ללימודי רפואה מערבית, המוכרים על ידי האיגודים השונים לרפואה טבעית.
לפרטים נוספים
תגובות: -1   צפיות: -1
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1