יום ה', יד’ באדר ב' תשע”ט
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
 
 
 
תגובות: 0   צפיות: 7
 
 
מאמרים
תגובות: -1   צפיות: -1
על בית המקדש השלישי
בתשעה באב, ע"פ המסורת, חרבו בית המקדש הראשון והשני. אנו מצפים לבניין הבית השלישי, כחלק מתהליך הגאולה. מהו בית מקדש זה? מתי וכיצד ייבנה? נציג מהלך מיוחד שאיננו מוכר...
קרא עוד...
20:49 (14/08/16) דודי אדלר
תגובות: -1   צפיות: -1
חוויה חוץ גופית באמצעות טיפול בהילינג האחד
"יצאתי מגופי", מספרת טובה מיהוד. ''הגוף שכב על מיטת הטיפולים, אבל אני הייתי בחוץ, למעלה... התבוננתי סביבי ולפתע מצאתי עצמי מול התינוקת שלי, שנפטרה מ "מוות בעריסה" לפני 17 שנה. נשמתה של ביתי פרשה מולי את ידיה, כמחבקת... כאומרת: ''אל תדאגי אמא, אני בסדר. טוב לי,
קרא עוד...
16:25 (23/04/15) asaf beker
תגובות: -1   צפיות: -1
"ניסים מודרניים" באמצעות הילינג האחד
שלום אנשים נכבדים! לכבוד חג החנוכה, בו אנו מודים "על הניסים ועל הנפלאות שעשית לאבותינו בימים ההם ובזמן הזה", נתבקשתי לכתוב על "ניסים מודרניים"; על סיפורי ריפוי מופלאים, שהתרחשו, ב"ה, באמצעות "הילינג האחד". זוהי שיטת ריפוי חזקה, מדויקת ונעימה, אשר תוצאותיה ניתנות למדידה. מה שמאפשר את פיתוח השיטה הוא ניסיוני כמטפל וכמורה משנת 1992, התמחויותיי ועבודתי בשישה בתי חולים בארץ ובחו"ל, והיותי חוקר קבלה באוניברסיטת בר אילן.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מעט אודות חמשת האלמנטים בפילוסופיה הסינית מן ההיבט הרפואי והרוחני
זהו סיכום תמציתי של אחד מן השיעורים אותם מלמד ד"ר דודי אדלר Ph.Dבקורס מודעות באמצעות ראיית ההילה ואבחונה, והילינג יהודי בשיטת 'הילינג האחד'.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בדרך אל האושר
מי לא רוצה להיות מאושר יותר? מי לא רוצה לחוש מסופק יותר? אם כן, מה עושים?...על פי פנימיות היהדות, ירדה נשמתנו מעולמות רוחניים עליונים לכאן; לעולם החומר, ל"עולם העשייה" בלשונם של מקובלים. כאשר אנו – נשמתנו, שרויים ללא גוף בעולמות עליונים, הידע וההבנה שלנו עצומים. אי לכך, פוחתת בחירתנו החופשית באופן ניכר. אין אנו צריכים להתלבט ולבחור בין "טוב" ל"רע", או להבין מה נכון לנו לעשות. אנו פשוט יודעים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
חזרה בתשובה – ממד העומק
(לפני הקריאה מומלץ לעצום עיניים ולנשום 10 נשימות עמוקות, ארוכות ומרגיעות). אנו חוזרים \ שבים. לאן? לפני היות הזמן והמקום, היה רק ה"אין סוף ברוך הוא", האל. באותו שלב, כל הנשמות - כולנו היינו חלק ממנו. רמת תודעה גבוהה זאת, בה אנו חווים אחדות מלאה עם האי"ס, האל, מכונה בפי המקובלים "יחידה".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מפת רפלקסולוגיית האחד - מפה מהודרת ומדוייקת ביותר
מפה רפלקסולוגית קלאסית, מדוייקת ויפה,הכוללת מיפוי הספירות והמרידיאנים הקבליים בכפות הרגליים.כמו כן, חלוקת כף הרגל לצ'אקרות וליסודות, ע"פ הסוד ההודי, באופן שאינו מוכר במערב. בשנת 1997, לאחר חמש שנות עיסוק אינטנסיבי ביותר ברפלקסולוגיה, הכולל אלפי טיפולים, התחלתי לפתח את מפת "רפלקסולוגיית האחד". הפיתוח ארך כ14 שנים, והמפה יצאה לאור, ב"ה, בשנת 2011.
קרא עוד...
13:01 (06/11/15) דודי אדלר
תגובות: -1   צפיות: -1
מבוא קצר לרפלקסולוגיה
הרפלקסולוגיה נחשבת לאחת משיטות הטיפול המוכרות והיעילות ביותר בתחומי הרפואה הטבעית. משמעות המילה "רפלקסולוגיה", נגזרת מן המונח REFLECTION, דהיינו שיקוף. הווי אומר: כפות הרגליים וכפות הידיים משקפות את מצבו הבריאותי – רגשי – מנטאלי ורוחני של האדם. הטיפול נעשה באמצעות מגע \ לחיצות בכפות הרגליים ו\או הידיים של המטופל והטיפול בד"כ נעים מאו
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
על רפלקסולוגיה ומדע
כאדם רציונאלי ורפלקסולוג מומחה, המשלב ריפוי טבעי עם מחקר אקדמי ולומד לדוקטורט באוניברסיטת בר אילן, חשוב היה לי לחפש מאמרים מדעיים אודות הרפלקסולוגיה. אציג עתה מחקר אותו ציטטתי בעבודה שכתבתי כחלק מחובותיי לתואר שני ב"התפתחות הילד".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
דרך פעולת הרפלקסולוגיה \ היבטים קבליים
הטיפול הרפלקסולוגי יעיל, אך כיצד הוא משפיע? ישנן מספר תיאוריות המנסות להסביר את דרך פעולתו. אסקור בקצרה את ההסברים העיקריים המוכרים, ואחר כך אשתדל להאיר את דרך פעולתה של הרפלקסולוגיה מן ההיבט הקבלי, על פיו מוסברת "רפלקסולוגיית האחד".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טיפול בסרטן הלבלב באמצעות "רפלקסולוגיית האחד"
לפני מספר שנים, נתבקשתי לטפל באדם מקסים ומיוחד, באמצע שנות השישים של חייו, שסבל מסרטן הלבלב (Pancreatic Cancer). אותה אבחנה נקבעה בשני בתי חולים, על סמך בדיקות אולטרא סאונד, C.T, מיפוי PET ובדיקות דם. בהגיעי לביתו מצאתי אדם שהיה בעבר פעיל מאוד, ובעקבות המחלה, הפך לתשוש וישנוני, הסובל מכאבי בטן עזים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1