יום ב', יז’ בניסן תשע”ט
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
 
 
 
תגובות: 0   צפיות: 7
 
 
מדודי אדלר. אם אתם רוצים להתרפא מהשורש ומתעניינים בראיית הילות, המייל עבורך
רוצה להתרפא מהשורש?? מסקרן אותך לראות הילות? 3 סדנאות קסומות (אבל ממש!) לרשותך! במכתב זה, שיוצא מליבי, ישנו מידע על 3 סדנאות קסומות שמלטפות את הלב. סדנאות של ריפוי עמוק לכל אחת ואחד מאיתנו. סדנאות שמפיצות שלום לכל אדם באשר הוא, ללא הבדלי דת גזע ומין. תהנו!!!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 30
חולמים להתרפא, או לרפא? מכתב זה נועד עבורך
לאחר כ26 שנות הוראה וטיפול, בתחומי רוחניות, מודעות וריפוי (ברוח הקבלה והמזרח), ובתוכם כ4 שנות הוראה וטיפולים בחו"ל, החלטנו, משפחתי ואני, לצאת ביולי לשנה נוספת של הוראה וטיפולים במזרח... אם את\ה חפץ בלימודים, או בטיפולים שעשויים לשנות את חייך לכוון הרצוי, אנא קרא\י מכתב זה בעיון. לאחר המידע החשוב, אצרף מדיטציה קצרה, אותה תוכל\י לתרגל בעצמך. באהבה, דודי אדלר
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מדודי אדלר, להגשים את עצמך באמצעות לימוד ריפוי קבלי
חנוכה שמח לך! אנו מתכוננים לטוס בקרוב, לתקופה ארוכה בחו"ל בכדי ללמד את השיטה. זוהי הזדמנות אחרונה, אולי, ללמוד את השיטה בזמן הקרוב! לימוד ריפוי קבלי בשיטת "הילינג האחד" יאפשר לך לדייק את עצמך! לדעת מדוע הגעת לכאן! מהו ייעודך! לחוות יותר סיפוק, אושר, בריאות, איזון רגשי, חידוד שכלי וחיבור רוחני בחיים אלו! יאפשר לך לרפא את עצמך ואת בני משפחתך. אם יש לך קליניקה, תהיה לך שיטה מדוייקת וחזקה שתעצים ותגביר את אחוזי הריפוי למטופליך. אם אין לך קליניקה ויש לך רצון לטפל, הלימוד יכול להיות עבורך התחלה ופריצת הדרך שלך! יש הלומדים את השיטה ואינם מעוניינים לטפל. הם עושים זאת למטרות שהוזכרו למעלה. אחרי המידע המקצועי, ישנו סרטון מעניין ופודקאסט עם טכניקה להגשמה עצמית, לכבוד החנוכה. תהנו!
תגובות: -1   צפיות: -1
מדודי אדלר. פעילויות מרתקות וטיפולים, ברוח הקבלה
מה קורה במרכז הילינג האחד? טיפולי עומק, קורסים מרתקים וגם מתנות! אז "אחרי החגים" כבר כאן וליבנו פנוי ופתוח לריפוי, להעמקה ולעניין חדש בחיים! תודה שפתחת את המייל! לא "אחפור", ואפנה ישר לעניין!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מהילינג האחד: קבלו מדיטציה מונחית ומידע על אירועים מיוחדים
בתחילת המכתב, קבלו ללא תשלום, סרטון לתרגול מדיטציה קצרה לרוגע ולאווירה פנימית נעימה. בהמשך המכתב: מידע על יום עיון מרתק למטפלים מכל השיטות בנושא "השפעת הרגשות על בריאות הגוף", במחיר סמלי. מידע נוסף על מפגש מענג של מדיטציה קבלית - עליית נשמה הביתה... ואחרון חביב: קורס נוסף בשיטה הקבלית המדהימה (שנותנת תוצאות ברות מדידה) "הילינג האחד", נפתח בימים הקרובים באיזור המרכז. להתראות, דודי אדלר.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
דע לראות הילות, קבל הנחות בטיפולים ובקורסים, טיפולים ללא תשלום לניצולי שואה.
שלום רב לכם! מקווה שתמצאו עניין במכתב זה, המלא וגדוש בקורסים מעניינים מאוד עבורכם, במבצעים ובהנחות. כמו כן, ניצולי שואה מקבלים החזר מלא על כל עלות הטיפולים. בנוסף, הסדר נפלא למבוטחי קופת חולים כללית. באהבה, דודי אדלר
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פורים שמח. רפא את כאבי הראש שלך וצא משליטת התת מודע
פורים שמח לך! במייל זה תמצאו שי צנוע: סרטון בו אני מציג דרכים יעילות להרפא מכאבי ראש ואפילו ממיגרנות. עוד תמצאו הזמנה לסדנת "נגיעות בפסיכולוגיה קבלית" - במחיר סמלי! כמו כן, ביום ראשון הקרוב, נפתח קורס ריפוי קבלי, בשיטה המעולה "הילינג האחד", בקבוצה קטנטנה, בלימוד מהיר ובמחיר מיוחד. תהנו!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סדנת אבחון הילות למטפלים: כלי יישומי לקליניקה: אבחון בראי הרפואה ההודית, הסינית והקבלית
עם ניסיון של 18 שנים בראיית הילות, התבוננות וניתוח של אלפי הילות, והעברת סדנאות רבות מאוד, שמח להציג סדנא, אשר ה-"יהלום שבכתרה" הוא לימוד משמעות ההילה וצבעיה לאור הקבלה. במהלכה נלמד על היבטים קשורים ברפואה ההודית והסינית, וניצור אינטגרציה בין הגישות. מסייע בפיתוח "העין השלישית". מספק כלי אבחוני לעבודת הקליניקה!
קרא עוד...
15:36 (16/01/18) דודי אדלר
תגובות: -1   צפיות: -1
"רפלקסולוגיית האחד", היא גישה רפלקסולוגית ברוח הקבלה. עיקר הטיפול מוענק באופן אנרגטי, במגע עדין וללא לחיצות. פעולה זאת שומרת על ידי המטפל\ת מכאבים ומדלקות ומשפרת את התוצאות התרפוייטיות. מנושאי הלימוד: 10 הספירות וביטויין בכפות הרגליים, "פסיכולוגיה קבלית" - 5 רמות תודעה (נר"ן ח"י) וביטויין בכפות הרגליים. מרידיאנים \ ערוצי שפע קבליים בגוף האדם בכלל ובכפות הרגליים בפרט ועוד. בסיום הסדנא מוענקת תעודת הסמכה לטיפול ב"רפלקסולוגיית האחד". הקורס מועבר על ידי ד"ר דודי אדלר Ph.D בעבר יו"ר משותף באיגוד הרפלקסולוגים, ובהווה, יו"ר משותף בהתאחדות הרפלקסולוגים בישראל
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
האם קיימים עולמות אחרים? סדנא קבלית במחיר סמלי
אליהו הנביא מתגלה בגופו ומלמד צדיקים... באבא ג'י ההודי מתגלה גם הוא במשך אלפי שנים למורים דגולים. היכן הם נמצאים בשאר הזמן? באילו ממדים הם מטיילים? האם גם לך יש סיכוי להכיר ממדים אחרים???? סדנת סרטונים בפייסבוק (ב"קבוצה סודית") נפתחת ביום ראשון הקרוב ב20:30 (וגם אם אינך פנוי\ה במועד זה, אפשר לצפות בסרטונים, לשאול שאלות בזמנך הפנוי ולקבל תשובות). כל זאת במחיר סמלי!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
תזכורת אחרונה לסדנא חדשה ומרגשת: קריאת הילות בראי הרפואה הקבלית, ההודית והסינית
ב24.12.17, יום א' ב10:00 קבוצת בוקר, וב17:00 קבוצת ערב. נפתחת סדנת הילות מהמעמיקות והרחבות שיש: עם ניסיון של 17 שנים בראיית הילות, התבוננות וניתוח של אלפי הילות, והעברת סדנאות רבות מאוד, שמח להציג את הסדנא במבנה החדש, אשר ה-"יהלום שבכתרה" הוא לימוד משמעות ההילה וצבעיה לאור הקבלה. במהלכה נלמד על היבטים קשורים ברפואה ההודית והסינית, וניצור אינטגרציה בין הגישות. מתאים למטפלים המחפשים כלי אבחוני, לאנשים הרוצים לפתח את האינטואיציה ולפתוח את העין השלישית, ולכל אדם החפץ בהעשרת עולמו הפנימי. המחיר הוגן ונוח. ניתן לעבור סדנא זאת כהתחלת לימודי "הילינג האחד"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פעילויות עומק למציאת ייעודך, לריפוי ולהסמכת מטפלים\ות. מדודי אדלר באהבה!
הגשמים המבורכים מקדמים צמיחה אישית... בסוף המכתב שי עבורכם\ן: סרטון המדגים מדיטציה לריפוי אישי עמוק... בתפריט: 1. סדנת מדיטציה קבלית לריפוי ולמציאת הייעוד (11.2.18). 2. קורס להכשרת מטפלים ב"הילינג האחד" ובקריאת הילות (18.2.18). 3. סדנת "נגיעות בפסיכולוגיה קבלית" (4.2.18) . 4. לרפלקסולוגים שבכן\ם - סדנת הכשרה ברפלקסולוגיה קבלית (20.2.18). לפרטים ולהרשמה: דודי אדלר 050-6855470
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מידע על קורסים מרתקים בריפוי קבלי וסדנאות מדיטציה. מתנה-פודקאסטים על ריפוי...
"הילינג האחד - מרכז לרפואה טבעית ברוח הקבלה" - בגבעת עדה, מציג: 1. קורסים מרתקים בהילינג האחד וקריאת הילות. 2. "עליית נשמה" קבלית בליווי נשימות. 3. קורס רייקי חד פעמי. וגם מתנה: פודקאסטים להאזנה עם סיפורים מרתקים על ריפוי וקבלה... תהנו!!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מדודי אדלר-הילינג האחד. מדיטציות קבליות ויום עיון חשוב
חברות וחברים! בימים הקרובים ייערכו 2 סדנאות מדיטציה קבלית ויום עיון חשוב בנושא מערכת החיסון. קבלו גם משהו למילוי הלב: שיעורים חדשים בספר החשוב "תומר דבורה" באהבה, תהנו!
קרא עוד...
13:10 (19/01/17) דודי אדלר
תגובות: -1   צפיות: -1
חנוכה שמח!!! בניוז לטר תמצאו הנחה לרגל החנוכה. תמצאו גם מאמר על ניסי חנוכה של ריפוי מיתר לחץ דם, ביטול ניתוח אורטופדי, ריפוי פיברומיאלגיה ותינוקת חמודה שנולדה ב"נס". כמובן גם עדכון על הפעילויות הקרובות.
תגובות: -1  צפיות: -1
23:20 (05/11/16) דודי אדלר
קבלו במתנה מידע שיספק לכם דרך להתבוננות פסיכולוגית עצמית, ברוח הרמב"ם וברוח הקבלה. מייד אחריו ישנו מידע על: 1. קורס בקריאת הילה וב"הילינג האחד" 2. יום עיון למטפלים, מושקע במיוחד, בנושא "פריון האדם ופריון הקליניקה". 3. עוד מידע מסקרן :-)
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
15:28 (17/08/16) דודי אדלר
שלום רב לכולכם\ן! א. כפי שהבטחתי, הכנתי עבורכם\ן סרטון קצר ותמונה עם הסבר על דרך השימוש בברכת כהנים לקבלת שפע ולהתעלות אישית, ע"פ דברי מקובלים. לשם כך, היכנסו לקבוצת הילינג האחד בפייסבוק, הפתוחה רק עבורכן\ם. ב. להלן מידע על פתיחת קורסים של שנה ב לדרגת מטפל\ת בכיר\ה בהילינג האחד ולהנחיית מדיטציה. ג. שם עבורכן\ם תמונה עם מידע חדש על הקשר בין האצבעות לספירות, לנר"ן ח"י, לעולמות ולשם הויה.
12:17 (10/03/16) דודי אדלר
שלום למטפלים המוסמכים והבכירים ב"הילינג האחד"! בכתבה זאת תמצאו: 1. הזמנה להשתתף - ללא תשלום, בשיעור אינטרנטי שבו נחווה טיפול ממרחק של מספר מטפלים באדם אחד. 2. סוף סוף יצא לאור קורס "הילינג האחד" וקריאת הילות - מצולם בוידאו. אפשר כבר לרכוש, לחזור על החומר, להיזכר ולחוות את הנועם שבקורס ולהמשיך להעמיק בחומר. 3. הקהל הרחב (שלא למד עדיין את "הילינג האחד"), יוכל לרכוש וליהנות מקורס וידאו לראיית הילות ואבחונן, ברוח הקבלה... 4. אחרון חביב: קורס נוסף נפתח ביום שני הקרוב, אי"ה, 14.3.16, בשעה 14:00. אם נתרמתם מן הקורס, מוזמנים להמליץ. באהבה וידידות, דודי אדלר 050-6855470
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
הדרכה לטיפול עצמי!! וגם, הקורס שחיכיתם לו, בדרום ובצפון
שלום חברות וחברים! במכתב זה תקבלו הדרכה לטיפול עצמי ובזולת ברוח היהדות והקבלה. הדרכה כזאת עולה אלפי שקלים במקומות מסויימים. אנחנו רוצים לפעול לתיקון עולם ומעניקים אותה באהבה וללא כל תשלום. בתחילת המכתב, נמצא מידע על הקורסים הקרובים ב"הילינג האחד" וקריאת הילות, שנפתחים, אי"ה, 1 - ביום א, 4.9.16 בגבעת עדה. 2 - ביום ד, 2.11.16 באיזור דרומי יותר. תהנו!!!
13:56 (22/02/16) דודי אדלר
תגובות: -1   צפיות: -1
13:42 (18/12/15) דודי אדלר
ברוכים הבאים! מקווים שנתרמתם מן הסרטון אודות "איך לפוגג את האשליה - ברוח הקבלה". ברצוננו להעניק לכם מתנה שווה...
15:28 (17/12/15) דודי אדלר
זכינו לכך שאלפי אנשים צפו בסרטון ההדרכה בנושא "איך לפוגג את האשליה - ברוח הקבלה", המסביר בקיצור נמרץ, מה מונע מאיתנו להיות בריאים, מאושרים, חכמים, בטוחים, ומחוברים לייעוד האישי ולאלהות. הסרטון כולל גם מדיטציה לבריאות אישית... בעקבות תגובות נהדרות, החלטנו להיענות לבקשות הרבות, ולשחרר את הסרטון לצפייה פתוחה לכולם\ן. שולח לכם\ן את הסרטון במתנה. מיד אחריו תקבלו מידע על הקורסים שנפתחים ב21.1.16 בקיסריה, וב4.2.16 באמצעות הסקייפ. ולא יכולנו להתאפק, אז ממשיכים עם מבול המתנות. באהבה, "הילינג האחד - מרכז לרפואה טבעית ברוח הקבלה"
14:09 (13/12/15) דודי אדלר
חנוכה שמח למכותבי הילינג האחד! לכבוד הזמן המיוחד, חשבנו לאפשר לכם להשתתף, ללא תשלום, בסמינר האינטרנטי הרוחני - מהגדולים בארץ... זהו שיתוף פעולה בין כפר סגול, Sound & Spirit center ל "הילינג האחד - מרכז לרפואה טבעית ברוח הקבלה". במיזם משתתפים מיטב המורים בישראל... הגם שהרצאתנו שם היא מתנה מליבנו, הצטרפו אל הכנס ובו תקבלו מ"הילינג האחד" מתנות נוספות :-)
10:04 (18/10/15) דודי אדלר
17:30 (15/10/15) דודי אדלר
תגובות: -1  צפיות: -1