יום ד', כג’ בסיון תשע”ט
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
 
 
 
תגובות: 0   צפיות: 8
 
 
טיפול בהילינג האחד
"הילינג האחד" הוא שיטת טיפול אנרגטית, בה מתעל המטפל שפע אלהי, דרכו, אל המטופל. ניתן לרפא \ לשפר כמעט כל מצב, גופני, רגשי, שכלי ורוחני. ד"ר דודי אדלר Ph.D, שעבד \ התמחה, בשישה בתי חולים, בארץ ובחו"ל, מתמחה בסיוע לבעיות מורכבות במיוחד, כמו גם לבעיות "פשוטות".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
שיחות ייעוץ עמוקות - ברוח הקבלה. בטלפון, בקליניקה, או בסקייפ
ד"ר דודי אדלר Ph.D, מרפא, יועץ ומורה ותיק, נותן שיחות ייעוץ מעמיקות, באווירה נעימה ומכילה, על שתיה חמה וכיבוד קל. ייעוץ בעניין מציאת הייעוד וההגשמה האישית, במציאת שורש המחלה ופתרונה העמוק ובתחומים פיזיים, רגשיים, קוגניטיביים ורוחניים אחרים. השיחה יכולה להינתן בקליניקה שבגבעת עדה, בבית המתייעץ, באמצעות הטלפון, או באמצעות הסקייפ
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טיפול רפלקסולוגי
הרפלקסולוגיה המוכרת היום, הינה שילוב של ידע עתיק, שמוצאו, כמשוער במזרח, עם מחקריו וממצאיו של ד"ר ויליאם פיצג'רלד, רופא אף-אוזן וגרון אמריקאי. הטיפול הרפלקסולוגי הוא נעים מאוד ויכול לסייע רבות לבריאות כל בני המשפחה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טיפול בדמיון מודרך ומדיטציה
מחקרים מדעיים מראים על קשר הדוק בין חשיבה חיובית ומצב רגשי טוב, לחוזקה של המערכת החיסונית ולבריאות הגוף. נבדקו מתרגלי שיטות שונות של מדיטציה ודמיון מודרך, ונמצא, לאחר תרגול יום-יומי של מספר חודשים לפחות, שיפור במצב הבריאותי.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טיפול הילינג ממרחק
ב"הילינג האחד", ניתן לקבל את הטיפול האנרגטי ממרחק. מקבל הטיפול יכול להישאר במקומו, והמטפל מזרים אליו את האנרגיה המאזנת והמרפאה. התחלתי לטפל בשנת 1992. התמחיתי \ עבדתי בשישה בתי חולים בארץ ובחו"ל. טיפולים רבים בוצעו ממרחקים וברוך השם, נתנו למטופלים תוצאות יפות
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
גישור
ד"ר דודי אדלר Ph.D מגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין בישראל, משלב בפגישות הגישור מניסיונו הרב כיועץ, מורה ומטפל משנת 1992. מפגשי הגישור מתקיימים באווירה נעימה ומכילה, על כוס שתיה חמה וכיבוד קל. תקבלו ערך עמוק ונוסף בשל היותו של ד"ר דודי חוקר קבלה, העוסק ב"פסיכולוגיה קבלית", התורמת למבט עמוק שיאפשר לשני הצדדים המגושרים למצוא את הפיתרון המספק, ההגיוני והנעים ביותר האפשריים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1