יום א', יג’ בסיון תשע”ח
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
ו
  
 
 
 
תגובות: 0   צפיות: 7
 
 
ברוכים הבאים!
רצה מי שרצה, והגעת לאתר ששם לו למטרה, את הגברת המודעות לדרך נעימה והרמונית לקבלת שפע אלהי. שפע המקדם כל אדם מבחינה בריאותית, רגשית, שכלית ורוחנית. שפע אלהי המחדד את הבנת יעודנו האישי בעולם, ומקדם חיים מאושרים ומספקים יותר. ישנן שיטות רבות להגברת המודעות לייעוד האישי ולהגברת קבלת השפע האלהי, ואנו באנו להוציא לאור עולם, בע"ה, שיטה מתוקה ומענגת, הקרויה "הילינג האחד". כחלק מן העבודה הרוחנית, מקבל הלומד יכולת ריפוי טובה וחזקה, בה הוא יכול להשתמש לשם בריאותו הגופנית ורווחתו הרגשית. עוד לומד האדם לטפל במשפחתו בפרט ובאחרים בכלל. ד"ר דודי אדלר, Ph.D בפילוסופיה עם התמחות בקבלה וברפואה טבעית, הקים בשנת 1992 את המרכז לרפואה טבעית רוחנית. את\ה מוזמן\ת באהבה לטייל באתר, לעבור על הטיפולים והקורסים הניתנים אצלנו, לקרוא מאמרים, לצפות בסרטונים ולהאזין לתכניות הרדיו שלנו. בילוי נעים, ברכות וכל טוב!!!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 589
לפרטים על קורס הילינג האחד
למידע על טיפולים
תגובות: 0   צפיות: 2
תגובות: 0   צפיות: 5
הילינג האחד מהו
"הילינג האחד" הינו הילינג יהודי - קבלי נקרא "האחד", על שם חוויית אחדות המציאות בתוך האל, אותה חווה מורה השיטה. חוויה זו מהווה מקור השראה חשוב לפיתוח הגישה. בתלמוד (ברכות דף ה עמוד ב), מתוארים אמוראים שריפאו במגע יד. ניתן למצוא תיאורים גם בספרי המקובלים. דודי אדלר חוקר דרכי ריפוי אלה, ומנסה, כמיטב יכולתו והבנתו, לשחזרן. להמשך קריאה לחצו על הטקסט
מאמרים
מבחר מאמרים לקריאה בנושאים שונים, רפלקסולוגיה, רפלקסולוגיה קבלית, ניסים מודרניים, חמשת האלמנטים ברפואה הסינית, חזרה בתשובה ממד העומק, חוויה חוץ גופית בטיפול הילינג, תפילה אמיתית להצלחה ועוד ... למעבר למאמרים לחצו על הטקסט
תגובות: 0   צפיות: 15
יציאת מצרים ברוח הקבלה...
יציאת מצרים בראיה קבלית... מי אני באמת? מה מפריע לי להיות מי שאני? האם תפיסת המציאות שלי נכונה? האם יש אלהים? מה מגביל את החשיבה שלי? על אלה ועוד בתכניתה המקסימה של שלי דימנט "נקודת חיבור" ברדיו קול יזרעאל 106 fm
קרא עוד...
20:45 (21/04/16) דודי אדלר
תגובות: 0   צפיות: 147
מה בין 10 הספירות, נבואה וספירת העומר?
מה בין 10 הספירות, נבואה וספירת העומר? זוכרים שכולנו היינו נביאים כשקיבלנו תורה בסיני? איך 10 הספירות מאזנות אותנו, ומה הקשר לספירת העומר? האזינו ותהנו!
קרא עוד...
18:18 (25/04/16) דודי אדלר
תגובות: 0   צפיות: 183
על פסיכולוגיה יהודית ב"הילינג האחד". רשת ב 4.12.16
שוחחתי על פסיכולוגיה יהודית ב"הילינג האחד, בתכנית "מלווה מלכה" בעריכת אבי שמידט ובהגשת איזי מן. מעט מדברי הרמב"ם ומרוחו, על דרך פעולת הנפש. כיצד נוכל להגיע לאיזון רגשי ולחיים מספקים יותר? כיצד, בכוח המחשבה והרגש, נוכל להחלים ממצבים שונים?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 121
שיעורים בספר תומר דבורה לרבי משה קורדוברו
שיעורים בספר "תומר דבורה" לרבי משה קורדוברו. גדול עולם, מחבר בספרו זה בין שמים וארץ ומלמד אותנו להביא לידי ביטוי את "צלם אלהים" שבנו, ובאמצעות התנהלות יום יומית, ב-13 מידות הרחמים וב-10 הספירות, להגשים כאן את "האני העליון" שלנו, המכונה דרגת "יחידה"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 370
פתיחת קורס הילינג האחד, בגבעת עדה, או מביתך בסקייפ
ביום ראשון, 4 למרץ 2018, אי"ה, בשעה 17, ייפתח קורס מודעות בשיטת "הילינג האחד". זהו קורס מיוחד, המקרב אותנו לחיים של סיפוק ואושר. הקורס עוסק בריפוי קבלי (בשיטת "הילינג האחד"), ובסופו ידע הלומד לטפל בעצמו ובזולת במצבים פיזיים, רגשיים, קוגניטיביים ורוחניים. בונוס לקורס הזה: התנסות בראיית הילות וקריאת הילה אישית.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 303
נגיעות בפסיכולוגיה קבלית
אנחנו נפעלים על ידי התת מודע שלנו ולא מודעים מספיק לכוחות הנפש הנסתרים שלנו. באמצעות הבנת נושאים עיקריים בתורת הסוד, בקבלה, נוכל להתבונן בעצמנו תוך כדי פעולותינו ולהפוך חלקים מן התת מודע למודעים לחלוטין. באופן זה, גדלים: ההצלחה, הבריאות, האושר והסיפוק שלנו.
קרא עוד...
15:13 (26/01/18) דודי אדלר
תגובות: 0   צפיות: 200
"ניסים מודרניים" באמצעות הילינג האחד
שלום אנשים נכבדים! לכבוד חג החנוכה, בו אנו מודים "על הניסים ועל הנפלאות שעשית לאבותינו בימים ההם ובזמן הזה", נתבקשתי לכתוב על "ניסים מודרניים"; על סיפורי ריפוי מופלאים, שהתרחשו, ב"ה, באמצעות "הילינג האחד". זוהי שיטת ריפוי חזקה, מדויקת ונעימה, אשר תוצאותיה ניתנות למדידה. מה שמאפשר את פיתוח השיטה הוא ניסיוני כמטפל וכמורה משנת 1993, התמחויותיי ועבודתי בשישה בתי חולים בארץ ובחו"ל, והיותי חוקר קבלה באוניברסיטת בר אילן.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 308
דע לראות הילות, קבל הנחות בטיפולים ובקורסים, טיפולים ללא תשלום לניצולי שואה.
שלום רב לכם! מקווה שתמצאו עניין במכתב זה, המלא וגדוש בקורסים מעניינים מאוד עבורכם, במבצעים ובהנחות. כמו כן, ניצולי שואה מקבלים החזר מלא על כל עלות הטיפולים. בנוסף, הסדר נפלא למבוטחי קופת חולים כללית. באהבה, דודי אדלר
קרא עוד...
16:02 (22/04/18) dudi adler
תגובות: 0   צפיות: 54
פורים שמח. רפא את כאבי הראש שלך וצא משליטת התת מודע
פורים שמח לך! במייל זה תמצאו שי צנוע: סרטון בו אני מציג דרכים יעילות להרפא מכאבי ראש ואפילו ממיגרנות. עוד תמצאו הזמנה לסדנת "נגיעות בפסיכולוגיה קבלית" - במחיר סמלי! כמו כן, ביום ראשון הקרוב, נפתח קורס ריפוי קבלי, בשיטה המעולה "הילינג האחד", בקבוצה קטנטנה, בלימוד מהיר ובמחיר מיוחד. תהנו!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 33
סדנת אבחון הילות למטפלים: כלי יישומי לקליניקה: אבחון בראי הרפואה ההודית, הסינית והקבלית
עם ניסיון של 17 שנים בראיית הילות, התבוננות וניתוח של אלפי הילות, והעברת סדנאות רבות מאוד, שמח להציג סדנא, אשר ה-"יהלום שבכתרה" הוא לימוד משמעות ההילה וצבעיה לאור הקבלה. במהלכה נלמד על היבטים קשורים ברפואה ההודית והסינית, וניצור אינטגרציה בין הגישות. מסייע בפיתוח "העין השלישית". מספק כלי אבחוני לעבודת הקליניקה!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 22